סקר תושבים

שביעות רצון התושבים, דעת קהל, ונושאים מוניציפאליים

מתוך היכרותנו את המגזרים השונים בחברה הישראלית, וניסיוננו עם שיטות המחקר המבדילות בין הגוונים השונים באוכלוסייה, יש לנו את היכולת להבין לעומק את הרכב תושבי העיר או היישוב, ולספק שירותי מחקר וסקרים לעירייה או המועצה המקומית, באופן מקצועי, מעמיק, ובשיטת "שגר ושכח".

איך אנו עובדים?

בסוג סקר בין תושבים, אנו מבינים כי יש גוונים שונים המצריכים שילוב שיטות שונות במחקר, למשל: מבוגרים אשר לא יכולים להיות מיוצגים עפ"י פאנל אינטרנטי, אוכלוסייה חרדית מאותה סיבה, צעירים שלא ניתן לייצגם דרך מספרי טלפון נייח, ועוד אוכלוסיות שאינן נגישות לשיטות סקר שונות.

על כן, בבואנו לבצע מחקר או אף סקר פשוט בין תושבים אנו עורכים מחקר על היישוב/העיר, מכל הבחינות האפשריות, החל מלימוד ההיסטוריה של המקום, התפתחותו, אוכלוסיות הבאות לעיר, מאפייניהן, אופיים ועוד, והכל הן מהמחקר על בסיס המידע הרב הקיים ברשת והן מסיור שטח והיכרות מקדימה עם התושבים על מנת לקבל מידע אותנטי באופן בלתי אמצעי.

בהתאם למטרות המחקר והסקר, אנו בונים תוכנית פעולה, את שיטת הסקר לפרטים, ואת הניסוח המתאים באופן מקצועי. התוכנית מוצגת לגורמי העירייה או המועצה המקומית, ואנו מאשרים מולם את תוכנית המחקר שלנו.

אם כן, נותר רק להגדיר לנו מהי מטרת הסקר, ואנו נכין תוכנית מקיפה וברורה לפעולה, כולל המלצות, שיטות אפשריות, פיתוחים, ואף מסקנות לביצוע לאחר הגשת הדו"ח הסופי.


זקוקים לסקר בין התושבים?

לא בטוחים כיצד לפעול?

פנו אלינו ונתייעץ בשמחה!

שיטה המחייבת שילוב חכם של יכולות דיגיטליות ופעילות שטח. סקר תושבים.
שיטה המחייבת שילוב חכם של יכולות דיגיטליות ופעילות שטח. סקר תושבים.
שלב ראשון: מחקר שטח מקדים ותוך כדי הסקר בין התושבים, למידת האוכלוסייה ומאפייניה. סקר תושבים.
שלב ראשון: מחקר שטח מקדים ותוך כדי הסקר בין התושבים, למידת האוכלוסייה ומאפייניה. סקר תושבים.